Wax Center Wrocław – depilacja woskiem

Wax Center Wrocław – depilacja woskiem
Nazywają się:
Wax Center Wrocław – depilacja woskiem
Gałąź biznesu:
Info:

Wax Center to wrocławska sieć salonów depilacji woskiem, której metody depilacji zachwyciły już kobiety z całej Polski. Autorska technika depilacji to efekt wieloletniego doświadczenia pracowników Wax Center, którzy dzięki wielu kursom i szkoleniom stale poszerzali swoje możliwości w zakresie wykonywania depilacji. Metody dobierane są w zależności od indywidualnych potrzeb klientek – zabieg jest bezbolesny i niezwykle komfortowy.

Depilacja Wrocław fot.1

Skóra jest zawsze odpowiednio zabezpieczona, aby nie doszło do jej podrażnienia. Zabiegi wykonywane są w błyskawicznym tempie przy zachowaniu wszelkiej staranności i dokładności. Klientki chwalą sobie profesjonalizm i zaangażowanie pracowników – co jest niebywałym docenieniem wysiłku wielu osób tworzących to miejsce.

Depilacja Wrocław fot.2

Na mapie Wrocławia można znaleźć 4 salony depilacji Wax Center, z których każdy oferuje atrakcyjne promocje. Depilacja wykonywana jest na 2 sposoby: klasyczna depilacja paskowa oraz bezbolesna depilacja woskiem twardym. Do depilacji używane są kosmetyki tylko najwyższej jakości.

Strona firmowa:
Telefon:
505447430
NIP:
9281851294
Regon:
021543572
Lokum:
ul. Władysława Jagiełły 3/7 50-201 Wrocław
  • Wax Center Wrocław – depilacja woskiem
  • Wax Center Wrocław – depilacja woskiem