Stomatolog z Centrum Stomatologicznego Nadent Wrocław

Stomatolog z Centrum Stomatologicznego Nadent Wrocław
Nazywają się:
Stomatolog z Centrum Stomatologicznego Nadent Wrocław
Gałąź biznesu:
Info:

Nadent to klinika stomatologiczna z wieloletnim doświadczenie, na rynku istnieje już od 2000 roku. Oferuje wszechstronne zabiegi, a konsultacje stomatologiczne są bezpłatne. Zespół specjalistów z najwyższą starannością zadba o zdrowe zęby i piękny uśmiech, każdego pacjenta. Sposób kuracji dopasowany, jest do każdej osoby indywidualnie.

Znieczulenia podawane są bezboleśnie, co podwyższa komfort dalszego procesu leczenia. Wyposażenie gabinetów to najnowszy sprzęt stomatologiczny pozwalający stawiać szybkie i trafne diagnozy. Klinika ma również najlepiej wyposażoną pracownie RTG. W swojej ofercie Nadent wykonuje usługi z zakresu stomatologii zachowawczej, estetycznej, chirurgicznej, protetyki, ortodoncji, implantologii, endodoncji oraz radiologii.

Dodatkowo klinika posiada umowę z NFZ, na wykonywanie czynności z zakresu stomatologi zachowawczej. Zlokalizowana jest we Wrocławiu Śródmieście, a gabinety przyjmują pacjentów od poniedziałku do soboty, zarówno w godzinach porannych, jak późno popołudniowych.

Strona firmowa:
Telefon:
713281222
NIP:
8942597456
Regon:
932225996
Lokum:
ul. Henryka Sienkiewicza 116/2 50-347 Wrocław