Porady Laryngologa w MF Fizjoterapia Wrocław

Porady Laryngologa w MF Fizjoterapia Wrocław
Nazywają się:
Porady Laryngologa w MF Fizjoterapia Wrocław
Gałąź biznesu:
Info:

MF Fizjoterapia to miejsce, gdzie zawsze można liczyć na fachową pomoc. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty, jeżeli chcecie znaleźć się pod opieką najlepszych rehabilitantów. Nie tylko inwestujemy w ludzi, ale również w specjalistyczny sprzęt medyczny, który szybko pomoże Wam wrócić do pełnej sprawności fizycznej. W naszej ofercie znajdziecie takie zabiegi, jak terapia manualna, terapia tkanek miękkich, fizykoterapia, masaże, drenaż limaftyczny i wiele innych.

Laryngolog Wrocław – gabinet w MF Fizjoterapia

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, jeżeli chodzi o rehabilitację dzieci. W naszym centrum przyjmują również inni specjaliści. Laryngolog w MF Fizjoterapia zaprasza na wizytę osoby, które mają m.in. problem z pogarszającym się słuchem, chrapaniem, bezdechem, częstymi bólami głowy, obfitym krwawieniem z nosa, bólami ucha, częstym zatkaniem ucha, itd.

Nasz specjalista zajmuje się leczeniem takich przypadków, jak zapalenie gardła, zatok, przerost lub zapalenie migdałków podniebnych lub migdałka gardłowego, zapalnie ucha, itp.

MF Fizjoterapia

Telefon:
717575923
NIP:
8851573556
Regon:
021176990
Lokum:
ul. Łagiewnicka 12 50-512 Wrocław
  • Porady Laryngologa w MF Fizjoterapia Wrocław