Leczenie zespołu suchego oka w Helemejko Centrum Medyczne Wrocław

Leczenie zespołu suchego oka w Helemejko Centrum Medyczne Wrocław
Nazywają się:
Leczenie zespołu suchego oka w Helemejko Centrum Medyczne Wrocław
Gałąź biznesu:
Info:

Zespół suchego oka to schorzenie, które polega na zaburzeniach w składzie poszczególnych warstw filmu łzowego lub niedostatecznym wydzielaniu łez. Jest to jedna z najczęściej występujących chorób XXI wieku, ale także niestety najczęściej bagatelizowana.

Pierwszymi objawami zespołu suchego oka są światłowstręt, swędzenie oczu, zmęczenie oraz uczucie ciężkości powiek, czyli ogólne podrażnienie oczu. Objawy te nasilają się wieczorami, a także w ciągu nocy, kiedy oczy naturalnie wytwarzają mniej łez i są zmęczone. Niekiedy pojawiają się także w sytuacjach, w których wzrok jest skupiony na dłużej, powodując rzadsze mruganie.

Pomożemy Ci z tym uciążliwym problemem! Wykonamy odpowiednie badania i testy, aby sprawdzić przyczynę Twojej choroby oraz wdrożymy odpowiednie leczenie. Poprawimy jakość Twojego filmu łzowego, a tym samym pobudzimy narządy, które wytwarzają łzy. Jeśli będzie trzeba, wprowadzimy leczenie za pomocą Rexon-Eye, czyli innowacyjnego urządzenia, które służy do leczenia zespołu suchego oka.

Razem damy radę – nie czekaj i zgłoś się do nas!

Telefon:
660206896
NIP:
8981029578
Regon:
930332280
Lokum:
ul. Życzliwa 16A 53-030 Wrocław