Klinika Zdrowego Umysłu Wrocław – leczenie depresji

Klinika Zdrowego Umysłu Wrocław – leczenie depresji
Nazywają się:
Klinika Zdrowego Umysłu Wrocław – leczenie depresji
Gałąź biznesu:
Info:

Klinika zdrowego umysłu z siedzibą we Wrocławiu świadczy usługi medyczne z zakresu psychiatrii oraz psychologi. Zespół doświadczonych psychologów i psychoterapeutów pomaga w przezwyciężaniu trudności życiowych swoich pacjentów.

Do wykwalifikowanych członków zespołu należą terapeuci dla dorosłych ale także dla dzieci i młodzieży. W obecnych czasach bardzo ważnym jest aby właściwie pomóc dziecku z problemami. Psychologowie oraz psychiatrzy z kliniki pomogą we wszystkich problemach dzieci i młodzieży.

W psychoterapii Klinika zdrowego umysłu zajmuje się leczeniem agresji u osób uzależnionych, pacjentów paranoicznych, narcystycznych, borderline oraz antyspołecznych. Psychoterapia osób z depresją skierowana jest również dla młodych matek z depresją poporodową.

Klinika zajmuje się wsparciem długoterminowej terapii w celu zgłębienia natury problemów pacjenta oraz krótkotrwałym wsparciem psychologicznym. Rejestracji można dokonać telefonicznie lub poprzez stronę internetową kliniki najpierw wybierając specjalistę.

Telefon:
530545002
NIP:
8971708697
Regon:
021409951
Lokum:
Ul. Stalowa 92a 53-440 Wrocław