Kardiolog w Poradni Kardiologicznej Dla Serca Wrocław

Kardiolog w Poradni Kardiologicznej Dla Serca Wrocław
Nazywają się:
Kardiolog w Poradni Kardiologicznej Dla Serca Wrocław
Gałąź biznesu:
Info:

Poradnia Kardiologiczna Dla Serca świadczy profesjonalne usługi kardiologiczne, wykonywane przez kardiolog Katarzynę Zabrocką-Łabaziewicz. Lekarz Katarzyna Zabrocka-Łabaziewicz posiada wieloletnie doświadczenie, zdobyte w pracowni kardiologicznej oraz podczas pracy na oddziale kardiologicznym. Obecnie prowadzi własną praktykę kardiologiczną, w której pełen profesjonalizm na najwyższym poziomie łączy się z życzliwą opieką nad pacjentem.

Poprzez systematyczny udział w spotkaniach naukowych Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego, poradnia może zaoferować bardzo wysoki poziom merytoryczny konsultacji kardiologicznych. Lekarz Katarzyna Zabrocka-Łabaziewicz posiada ukończone kursy Masterclass przy Uniwersytecie Medycznym w Wiedniu, gdzie dodatkowo obecnie cały czas doskonali tam swoją wiedzę i umiejętności w oparciu o program platformy edukacyjnej 123sonography.

Wszystkie oferowane badania diagnostyczne są wykonywane z należytą starannością i dokładnością. Podczas kontaktu z pacjentem dla poradni kładziony jest nacisk na zrozumienie istoty problemu i ustalenie dalszej diagnostyki i zasad leczenia.

Strona firmowa:
Telefon:
713726164
NIP:
6131421573
Regon:
022203944
Lokum:
ul. Kamieńskiego 225/1U 51-124 Wrocław