Agencja Trusty – opieka dla seniora Warszawa

Agencja Trusty – opieka dla seniora Warszawa
Nazywają się:
Agencja Trusty – opieka dla seniora Warszawa
Gałąź biznesu:
Info:

Trusty, czyli zaufanie towarzyszy firmie w świadczeniu opieki nad osobami starszymi w miejscu ich zamieszkania. Osoby starsze potrzebują wiele miłości i uwagi, a także opieki pielęgnacyjnej. Rodzina mimo wielu starań, niekiedy nie jest w stanie zapewnić opieki nad seniorami co jest w zupełności zrozumiałe ze względu na nadmiar obowiązków. Trusty profesjonalnie zaopiekuje się seniorami, a swoje działania będzie opierać na wzajemnym zaufaniu.

Opiekunowie z Trusty cechują się bogatym doświadczeniem, co daje pewność rodzinom seniorów w kwestii zapewnienia profesjonalnej opieki ich bliskim. Zespół pracowników jest na bieżąco oceniany, czy to przez klientów czy też poprzez przeprowadzanie wewnętrznych kontroli. Rodzina może zmienić przydzielonego opiekuna. Oferta przygotowywana jest pod kątem indywidualnych potrzeb seniorów i ich rodzin.

Niekiedy osoby starsze potrzebują jedynie czujnego oka w kwestii kontroli, czy przyjęli odpowiednie leki. Jednak większość osób starszych potrzebuje zabiegów pielęgnacyjnych, które sami nie są w stanie wykonywać. Trusty zaopiekuje się każdym seniorem.

Trusty Jan Nesterowicz

Telefon:
570333373
NIP:
8992676608
Regon:
364998539
Lokum:
ul. Chmielna 34 00-020 Warszawa
  • Agencja Trusty – opieka dla seniora Warszawa
  • Agencja Trusty – opieka dla seniora Warszawa